ביטוח אובדן תוצאתי

הפעילות השוטפת של העסק שלכם הינו עורק חיוני אשר ממנו שואב העסק את הכנסותיו ומתקיים מהם. ביטוח אובדן תוצאתי הידוע גם  כביטוח אובדן רווחים משמש כיסוי נוסף לביטוח אש מורחב, ומעניק כיסוי כספי במקרה בו מושבתת הפעילות העסקית הושוטפת של בית העסק וכן אובדן הכנסות באותו פרק הזמן שבו העסק אינו יכול לתפקד בעקבות שריפה או אסון אחר. במקרים אלו לא כדאי לחכות לשמאי של חברת הביטוח שיגיד לכם את מה שכבר ברור מאליו. ביטוח אובדן תוצאתי הינו הכרח, הוא מונע במקרים רבים הפסדים כספיים רבים לעסק ולבעליו ומאפשר לו ולעסק להמשיך ולהתקיים.

פוליסת ביטוח אובדן תוצאתי לוקחת בחשבון שגם לאחר שכוסו הנזקים הישירים של האש והפגיעה ברכוש ובעסק, עלול להיות אובדן הכנסה בעת שיקומו של העסק. לכן באותה תקופה בה העסק עובר שיפוץ ושיקום של נזקי השריפה, הביטוח מפצה את בעל העסק. הכיסוי נמשך לאורך תקופת השיפוי הנקובה בפוליסה.

ביטוח תוצאתי מכסה נזקים פיזיים לרכוש במקרים המכוסים, כפי שמפורט בתנאי הפוליסה, ונקרא אף בשמות נוספים, כגון ביטוח נזקי גרר, ביטוח אובדן רווחים או ביטוח הפסד הכנסות.

כמו בכל ביטוח עסק, גם ביטוח אובדן אובדן רווחים מהווה שכבת הגנה נוספת וחיונית ביותר לכל בעלי העסקים אשר הפעילות היומיומית שלהם חיונית על מנת לייצר את ההכנסה והפרנסה לה הם זקוקים. בין אם מדובר בעסק גדול או קטן, ההפסד התוצאתי יכול להיות כבד מאד ולכן לא מומלץ לחכות לאסון הבא שיקרה  אלא ליצור קשר עם מחלקת ביטוחים אלמנטארית עסקית של אמנון גור ולרכוש פוליסת ביטוח שתיתן מענה לנזקי אובדן תוצאתי.

אנו באמנון גור סוכנות לביטוח מעניקים ללקוחותינו מחירים תחרותיים ושירות זמין ואישי ושמים לעצמנו למטרה ליצור הגנה ביטוחית מיטבית, עם שירות ויעיל שחוסך בבירוקרטיה.

כל האמור לעיל כפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה ובכפוף לכל דין

פנינה פרץ

מנהלת תחום אלמנטארי עסקי
טלפון:
2986*

טופס יצירת קשר

השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

או חייגו 2986* מכל טלפון

קבלו את כל העדכונים החשובים על הביטוח והפיננסים שלכם

הצטרפו עוד היום למגזין אמנון גור והשארו מעודכנים בכל עת לגבי שינויים בביטוחים השונים, המלצות על המוצרים החמים , ושירות מותאם לצרכי הביטוח שלכם. משתלם להיות מעודכנים עם אמנון גור, סוכנות הביטוח המובילה בישראל.