ביטוח בריאות

ככל שתוחלת החיים מתארכת, ובני האדם זוכים להגיע לגילאים מבוגרים יותר, כך מתארכת התקופה במהלכה הם עשויים ללקות במחלות שונות. יחד עם זאת ביטוח בריאות בשילוב עם רפואה מודרנית מתפתחת, מאפשר טיפולים במחלות שבעבר לא ניתן היה לטפל בהן ביעילות, וכך מתאפשרת לנו איכות חיים ברמה גבוהה יותר ובריאה יותר.

שירותי הרפואה של חוק הבריאות הממלכתי והשב"ן (שירותי הבריאות הנוספים של קופות החולים) אינם מסוגלים לעמוד בקצב ההתפתחות המהיר, ולעיתים קרובות, דווקא במקרים הרפואיים והקריטיים והמורכבים ביותר, אינם מסוגלים לטפל באופן הטוב והמהיר ביותר בלקוחותיהם.

מסיבה זו ישראלים רבים פונים לביטוח בריאות ורוכשים הגנה מרבית ומיטבית להם וליקרים להם. הפוליסה מכסה לא רק קשת רחבה של טיפולים רפואיים, אלא גם מאפשרת טיפולים והליכים חדשניים ויקרים שאינם נמנים בסל הבריאות הממלכתי (ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות, תרופות יקרות) ובחירה של הרופאים הטובים ביותר במוסדות הבריאות המובילים.

אנו באמנון גור סוכנות לביטוח מאמינים כי הבריאות חשיבותה ראשונה במעלה, וכי אדם זכאי לחיות בכבוד, לקבל טיפול רפואי מיידי ובאיכות הגבוהה ביותר, ללא יוצא מן הכלל. אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו ביטוח בריאות ובו הכיסויים הטובים ביותר במחירים תחרותיים, תוך מתן שירות יעיל ואמין.

כל האמור לעיל כפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה ובכפוף לכל דין

צחי ברגר

מנהל תחום ביטוח חיים ופנסיה 
טלפון: 2986*

טופס יצירת קשר

השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

או חייגו 2986* מכל טלפון

קבלו את כל העדכונים החשובים על הביטוח והפיננסים שלכם

הצטרפו עוד היום למגזין אמנון גור והשארו מעודכנים בכל עת לגבי שינויים בביטוחים השונים, המלצות על המוצרים החמים , ושירות מותאם לצרכי הביטוח שלכם. משתלם להיות מעודכנים עם אמנון גור, סוכנות הביטוח המובילה בישראל.