ביטוח דירה

עבור מרבית הישראלים, דירת המגורים היא הרכוש היקר ביותר, ולכן חשוב מאוד לבטח אותה מפגיעות ומנזקים אפשריים. על מנת למנוע נזקים מיותרים בגוף וברכוש שווה ואף מומלץ לרכוש ביטוח דירות אשר נחלק לשני סוגים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה. שניהם חשובים לשמירה על הנכס שלכם והרכוש הנמצא בו.

ביטוח מבנה הינו חלק חשוב בביטוח דירה ונועד לפצות במקרים של נזקים למבנה הדירה בעקבות אירועים בלתי צפויים כמו שריפה, פגעי מזג אוויר, פגיעה בזדון וכד'.

הפוליסה מכסה גם בגין נזקים לצנרת, למתקני הסקה, למערכות סולריות ועוד, על פי המפורט בפוליסה.

ביטוח תכולה, לעומת זאת, מפצה במקרים של נזק לרכוש שבדירה, למשל בעקבות פגיעות מזג אוויר, שריפה, תאונות שונות (התפוצצות, התלקחות) או פגיעות בזדון.

 
ניתן לרכוש את כל אחד מהביטוחים בנפרד, אך מומלץ לרכוש ביטוח מבנה ותכולה גם יחד. השילוב מעניק ראש שקט, בזכות הכיסוי המלא למקרים קיצוניים שעלולים לעלות בסכומי כסף נכבדים.

ניתן גם לרכוש ביטוח קרקע במקרים בהם שאר הדיירים לא רכשו ביטוח.

במידת הצורך ניתן לכלול בפוליסת ביטוח דירה גם כיסויים ביטוחיים נוספים, כמו ביטוח ערך הקרקע, ביטוח עבור תכשיטים ודברי ערך, ציוד צילום, אופניים, רעידת אדמה, ביטוח צד ג' ועוד.

ביטוח דירות צד ג' מכסה נזק שנגרם לצד שלישי השוהה בדירה המבוטחת, בין אם מדובר בנזקי רכוש או גוף.

לדוגמא: עוזרת בית שנפצעה בעת השהות שלה בדירה,  מכוסה על ידי ביטוח דירה צד ג' הנותן כיסוי למגוון של תאונות שיכולות לקרות לאנשים המבקרים או עובדים בדירה שלכם.

"אמנון גור סוכנות לביטוח" מעניקה מגוון רחב של שירותים בנוסף על הכיסויים הבסיסיים של פוליסת הדירה.

הפוליסה מותאמת לצרכיו האישיים של כל לקוח תוך שימת דגש על טיפול מהיר ויסודי במקרה תביעה.

כל האמור לעיל כפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה ובכפוף לכל דין.

ערן דורון

מנהל תחום אלמנטרי פרטי
טלפון:
2986*

טופס יצירת קשר

השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

או חייגו 2986* מכל טלפון

קבלו את כל העדכונים החשובים על הביטוח והפיננסים שלכם

הצטרפו עוד היום למגזין אמנון גור והשארו מעודכנים בכל עת לגבי שינויים בביטוחים השונים, המלצות על המוצרים החמים , ושירות מותאם לצרכי הביטוח שלכם. משתלם להיות מעודכנים עם אמנון גור, סוכנות הביטוח המובילה בישראל.