ביטוח דירקטורים ונושאי משרה

פוליסת ביטוח דירקטורים ונושאי משרה נרכשת לכל דירקטור או נושא משרה בכירה בחברה, מתוך ידיעה כי הוא חשוף לתביעות בסכומי עתק בגין החלטות שמקבל במסגרת תפקידו. למעשה, החוק בישראל מאפשר הגשת תביעה אישית על כל החלטה של בעל תפקיד בכיר, בטענה שהחלטה זו הייתה "מעשה שלא כדין" (לשון החוק) שגרם "נזק כספי".
לפיכך, בתפקידים שבהם מעורבת קבלת החלטות בעלות השפעה, או במקרה של מקבלי החלטות אחרים, רצוי לדאוג מבעוד מועד לכיסוי ביטוחי הולם במקרה של תביעה. ניתן כיום גם לרכוש ביטוח לדירקטורים כפוליסה עצמאית.

פוליסת ביטוח דירקטורים ונושאי משרה 

מגנה מפני תביעות מצד בעלי המניות, העובדים, לקוחות, מפרק או כונס נכסים, צד שלישי לסוגיו ו/או המדינה. מדובר בתביעות על הפרת חובת הזהירות, הפרת חובת האמונים, התרשלות, טעות, הטעייה, מצג שווא, חריגה מסמכות, הזנחה וכן רשימה ארוכה של מעשים שנעשו בתום לב. 

כל דירקטור או נושא משרה בכירה בארגון אותו הוא מייצג יכול להיות פוטנציאלית חשוף לתביעות, שכן ההחלטות שהוא מקבל יכולות להשפיע על התנהלות החברה מול כל הגורמים הבאים עימה במגע, ולכן חשוב שהחברה תבטח את בעלי התפקידים הבכירים הנמנים עם מעגל מקבלי ההחלטות בביטוח דירקטורים ונושאי משרה.

שורה של מנהלים בכירים בתחומים השונים, החל בתחום המזון, עבור בתעשיות ייצור לואו-טק וכלה בתחום הפיננסים ושוק ההון, בחרו לכסות את עצמם בעזרת ביטוח  דירקטורים ונושאי משרה ב"אמנון גור סוכנות לביטוח". זוהי פוליסת ביטוח המותאמת באופן אישי לכל מנהל או נושא משרה בכירה ונותנת מענה נרחב ומקיף נגד מקרים מסוג זה.

אנו באמנון גור סוכנות לביטוח מבינים את הסיכונים המורכבים הנלווים להחזקה במשרה בכירה, ושמחים להציע תנאי כיסוי נרחבים ושירות מקצועי, זמין ויעיל.

כל האמור לעיל כפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה ובכפוף לכל דין

עו"ד מיה ליסיצקי

סמנכ"לית ביטוח אלמנטרי ומנהלת תחום ביטוח סיכונים מיוחדים
סלולארי: 2986*

עו"ד שי רוזנבלום

מנהל צוות סיכונים מיוחדים
סלולארי: 2986*

טופס יצירת קשר

השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

או חייגו 2986* מכל טלפון

קבלו את כל העדכונים החשובים על הביטוח והפיננסים שלכם

הצטרפו עוד היום למגזין אמנון גור והשארו מעודכנים בכל עת לגבי שינויים בביטוחים השונים, המלצות על המוצרים החמים , ושירות מותאם לצרכי הביטוח שלכם. משתלם להיות מעודכנים עם אמנון גור, סוכנות הביטוח המובילה בישראל.