ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים הינו אפיק ההשקעה האידיאלי ביותר בשביל פרישה.

כל אחד מאיתנו רוצה להגיע לגיל הפרישה עם חלומות ושאיפות כיצד לתכנן את הפרישה בצורה הטובה ביותר, וכיצד לפעול למימוש הפנסיה בצורה הטובה ביותר.

 הצרכים שלנו משתנים בגיל הפרישה היות ובעוד אחד היה מעדיף לטוס לטייל מסביב לעולם, האחר היה מעדיף יותר להיות בחיק משפחתו ולהנות מפרישה נוחה ורגועה בבית.

ביטוח מנהלים מאפשר לכם לתכנן את הפנסיה שלכם על פי משתנים דינמיים בהם אתם יכולים להתאים את סוג הביטוח ואת רמת הסיכון וההשקעה על פי גילכם וצרכיכם.

לכן כאשר אתם באמת רוצים לדעת מהם הצרכים שלכם ולהתאים לעצמיכם תוכנית ביטוח מנהלים מקיפה ויעילה, מן הראוי שתשבו לשיחה עם המומחים של אמנון גור.

אנו נשמח לתת לכם ליווי מקצועי צמוד שיאפשר לכם להגיע להחלטה אופטימאלית בנוגע לפוליסה האטרקטיבית שניתן לקבל.

ביטוח מנהלים מיועד גם למנהלים וגם לשכירים וכולל הפקדות לתגמולים ופיצויים שחלקם משולמים ע"י העובד וחלקם משולמים ע"י המעסיק. 

ביטוח זה מכיל בתוכו גם מרכיב ריסק במקרה של מוות פתאומי וכן גם באפשרותו ש המבוטח להוסיף לביטוח זה גם אופציה של אובדן כושר עבודה.

מאחר ופוליסת ביטוח מנהלים הינה חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח, רשאי המבוטח לעבור כרצונו מחברת ביטוח אחת לאחרת.

הוא רשאי גם לקבוע באילו אפיקי השקעה הוא רוצה לבחור על פי ראות עיניו.

אנו באמנון גור סוכנות לביטוח, מהסוכנויות המובילות בארץ בתחום זה, מבטיחים ללקוחותינו הן מחירים תחרותיים ותנאי כיסוי נרחבים.

אנו מציעים שירות זמין ואישי על ידי אנשי מקצוע מהטובים בתחום.

המטרה שלנו היא שכל אחד ואחת מלקוחותינו יהיו בטוחים שבמידה ותתעורר בעיה הם יהיו מוגנים בצורה הטובה ביותר, עם כמה שפחות בירוקרטיה.

כל האמור לעיל כפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה ובכפוף לכל דין

צחי ברגר

מנהל תחום ביטוח חיים ופנסיה 
טלפון: 2986*

טופס יצירת קשר

השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

או חייגו 2986* מכל טלפון

קבלו את כל העדכונים החשובים על הביטוח והפיננסים שלכם

הצטרפו עוד היום למגזין אמנון גור והשארו מעודכנים בכל עת לגבי שינויים בביטוחים השונים, המלצות על המוצרים החמים , ושירות מותאם לצרכי הביטוח שלכם. משתלם להיות מעודכנים עם אמנון גור, סוכנות הביטוח המובילה בישראל.