ביטוח רכב יבוא אישי

ביטוח רכב יבוא אישי מצריך תהליך רישום  מסובך יותר מעריכת ביטוח לרכב פרטי סטנדרטי.

בנוסף, תהליך יבוא רכבי יוקרה עולה הון עתק, עלויות מכס, חלקי חילוף לרכבי יוקרה ועוד הרבה הוצאות.

הרבה לקוחות הקונים רכבי יוקרה ביבוא אישי מוצאים את עצמם מתמודדים עם כל הקשיים הכרוכים בתהליך המייגע של ביטוח רכבים אלו.

קושי נוסף עלול להתעורר אם אין בישראל חלפים מתאימים לרכב הספציפי שנרכש. 

מסיבה זו, כאשר מייבאים רכב ביבוא אישי מומלץ לבחור בסוכנות ביטוח מיומנת ומקצועית בתחום. כאשר נדרשים לטפל בנושא ביטוח רכב ביבוא אישי המלאכה מרובה. ראשית, על בעל הרכב לבצע הערכת שווי ולקבל קוד דגם לרכב. בהמשך, כאשר מגיע הרכב לנמל בישראל ועובר את הטיפול במכס, יש לפנות למשרד התחבורה שינפיק עבורו רישיון תקף.

כל התהליכים הללו מחייבים מיומנות ומקצועיות בכל הנוגע להסדרת התהליכים ההכרחיים הנוגעים להוצאת ביטוח רכב יבוא אישי לרכב יוקרה.

השלב האחרון בתהליך הינו לפנות לשמאי יצחק לוי להנפקת קוד דגם מיוחד, בעזרתו ניתן לקבוע את ערך הרכב בישראל, שעל פיו ניתן להוציא פוליסת ביטוח. 

מומחיות, מיומנות ומקצועיות בכל הנוגע לביטוח רכב יבוא אישי היא נחלתם של סוכני ביטוח המתמחים ספציפית בתחום זה ובעלי ידע רב וניסיון בביטוח רכבי יוקרה ביבוא אישי.

שימת הלב לפרטים הקטנים ורקורד של הצלחה בהתמודדות עם הקשיים השונים הכרוכים ביצירת פוליסת ביטוח רכב יוקרה ביבוא אישי, כל אלו מחייבים תכנון ורכישת ביטוח רכב יבוא אישי בסוכנות הביטוח אמנון גור.

אנו באמנון גור סוכנות לביטוח מבינים את הרגישויות והמורכבויות של ביטוח רכב ביבוא אישי, דואגים לליווי בכל שלבי התהליך, מרגע ההזמנה ועד ליום הקבלה, ומקפידים להעמיד לרשות לקוחותינו שירות מהיר, אדיב ומקצועי, יחד עם מחירים ללא תחרות.

כל האמור לעיל כפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה ובכפוף לכל דין 

ערן דורון

מנהל תחום אלמנטרי פרטי
טלפון: 
2986*

טופס יצירת קשר

השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

או חייגו 2986* מכל טלפון

קבלו את כל העדכונים החשובים על הביטוח והפיננסים שלכם

הצטרפו עוד היום למגזין אמנון גור והשארו מעודכנים בכל עת לגבי שינויים בביטוחים השונים, המלצות על המוצרים החמים , ושירות מותאם לצרכי הביטוח שלכם. משתלם להיות מעודכנים עם אמנון גור, סוכנות הביטוח המובילה בישראל.