ערכי הסוכנות: כי אכפת לנו!

כמי שהיה שחקן כדורסל מצטיין במכבי תל אביב ובנבחרת ישראל בעבר, הציב אמנון גור לאנשיו רף גבוה של יעדי שירות, מקצועיות, רוח ספורטיבית ומצוינות, המאפשרים להם להוביל את לקוחות הסוכנות רחוק וגבוה!

לאמונתו של אמנון גור, מהווה סוכן הביטוח את הגב הייעוצי והתומך אליו פונים לקוחות בכל צומת בחייהם: מתקלה ברכב ועד לשמחות ואסונות. סביב תפיסה זו נבנתה התרבות הארגונית וטופח צוות עובדים מקצועי ומיומן, חלקו עובד בקבוצה כמעט מראשיתה.

לצד היחס האישי והאכפתיות, חשוב לציין כי סוכנות אמנון גור הינה מהסוכנויות הגדולות ביותר באזור המרכז. בזכות העוצמה, היחס האישי, המקצועיות והידע הביטוחי והפיננסי העצום שצברו אנשי הקבוצה בכלל ואמנון גור בפרט, ניתן למצוא את הסוכנות במקום הראשון והמוביל בכל תחומי הביטוח בארץ.

מי שיש לו בסיס איתן, רוח טובה וגב רחב – יכול להעניק את מיטב התמיכה האישית ללקוחותיו.

אמנון גור מוביל הלך רוח ואווירה שירותית ומקצועית, הרואה בלקוח את האינטרס הגדול ביותר שלו ואת בסיס העוצמה העסקית של הסוכנות

סוכן הביטוח הוא אחד האנשים הראשונים אליו פונה כל אדם ברגעים בעלי משמעות גדולה חייו: ברגעים החשובים, המרגשים, הקשים והשמחים. אלה הם תמיד רגעים אישיים, ועל כן על סוכן הביטוח להיות אמון ואמין, מוסרי ומסור, מקצועי, אחראי ושירותי.

כך אנו מאמינים באמנן גור סוכנות לביטוח, וכך אנו פועלים מזה כשלושה עשורים. המסר הזה מלווה אותנו בין אדם לחברו לעבודה, בין נותן שירות ללקוח, ובין המעסיק לעובדים.

הערך החשוב ביותר באמנון גור סוכנות לביטוח הוא השירותיות. כל לקוח ולקוח חשובים לנו, ואנו מתחייבים לתת לכל אחד מהם מענה מידי, מהיר, מקצועי, אמין ושקוף.

על מנת שלקוחותינו יקבלו את השירות הטוב ביותר, אנו נוהגים בשיטה של שיתוף פעולה מלא בין כל מחלקות הסוכנות, כדי שדבר לא ייפול בין הכיסאות. לעולם איננו לוקחים כמובן מאליו את היותו של אדם או חברה לקוח שלנו, ואנו דואגים תמיד לוודא שהוא שבע רצון מכל האספקטים של השירות אותו אנו מספקים.

מדי רבעון אנו עורכים סקר מדגמי אקראי בקרב לקוחותינו, לשם בדיקה אובייקטיבית של שביעות רצונם מהטיפול והפקת לקחים. כך אנו דואגים לשפר ולהשתפר באופן מתמיד.

אנו דואגים לקבל את המיטב עבור לקוחותינו מחברות הביטוח על פי תנאי השוק בכל נקודת זמן, דואגים לעדכנם באופן תדיר בנעשה בתיקם, וכמובן – דואגים שהפוליסות יגיבו בעת הצורך. לשם כך איננו חוסכים במאמצים אל מול חברות הביטוח.