קופת גמל

קופות גמל הן תוכניות חיסכון לטווח בינוני עד ארוך והן חלק מתכנון עתידי של כל אזרח ואזרחית. ישנם מסלולים שונים, ויש להתאים את המסלול לחוסכים לפי אופי עיסוקם (שכירים או עצמאים), רמת הסיכון שהם מוכנים לקחת מול גובה התשואות שהם מצפים לקבל, משך הזמן עד הפרישה, אחוז השכר שהם מוכנים להפריש ושיקולים נוספים.

חשוב לבחור בחברת ביטוח בעלת בסיס כלכלי איתן ואמין שתנהל את קופת הגמל באופן אחראי, שקוף ואמין, ותדע לטפל בהשקעותיה בצורה שתבטיח תשואות גבוהות לטווח הבינוני והארוך.

לאחר פתיחת הקופה, הכסף המושקע מתחיל לעבוד. במהלך תקופת החיסכון מקבלים החוסכים הטבות מס על הפקדות חודשיות, ובתום החיסכון מקבלים את הסכום שצברו חזרה בצורה של קצבה חודשית, מה שמאפשר שיפור ברמת החיים לאורך זמן.

אנו באמנון גור סוכנות לביטוח מבינים את החשיבות של תכנון העתיד. אנו דואגים להציע את המסלול המתאים לכל לקוח, ומקפידים להעמיד לרשותו שירות זמין ומהיר, לצד ניהול אחראי של קופות הגמל. כך אנו מעניקים ללקוחותינו שקט נפשי בידיעה שעתידם הפיננסי מטופל בצורה הטובה ביותר.

כל האמור לעיל כפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה ובכפוף לכל דין

צחי ברגר

מנהל תחום ביטוח חיים ופנסיה 
טלפון: 2986*

טופס יצירת קשר

השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

או חייגו 2986* מכל טלפון

קבלו את כל העדכונים החשובים על הביטוח והפיננסים שלכם

הצטרפו עוד היום למגזין אמנון גור והשארו מעודכנים בכל עת לגבי שינויים בביטוחים השונים, המלצות על המוצרים החמים , ושירות מותאם לצרכי הביטוח שלכם. משתלם להיות מעודכנים עם אמנון גור, סוכנות הביטוח המובילה בישראל.