קרן השתלמות

חיסכון לטווח בינוני הוא הכרח המציאות לכל אחד ואחת: אין כמעט אדם שלא יזדקק לכסף על מנת לרכוש דירה או מכונית, לשלם על חתונה, לצאת לטיול יקר, או לשם הוצאה לא צפויה. האפיק המשתלם ביותר לחיסכון לטווח בינוני הוא קרן השתלמות. 

קרן השתלמות מיועדת לשכירים ולעצמאיים, והיא הדרך היחידה לחיסכון פטור ממס. לאחר הרפורמות במיסוי שוק ההון בישראל, הפכו הקרנות הללו למבוקשות במיוחד.
המעביד והעובד (במקרה של שכיר) או העצמאי, מפקידים מדי חודש או מדי שנה תשלומי חיסכון פטורים ממס, בהתאם לכללי המיסוי, כולל פטור ממס רווחי הון. את החיסכון המצטבר ניתן למשוך בשלמותו כעבור שש שנים מפתיחת הקרן לכל מטרה, או כעבור שלוש שנים לצורך מימון השתלמות או לימודים.

אנו באמנון גור סוכנות לביטוח מכירים בחשיבותו הרבה של החיסכון כרשת ביטחון לעתיד, וכי משמעותי שקרן ההשתלמות תנוהל בצורה המקצועית, האמינה והיעילה ביותר , ולכן אנו מציעים את התנאים הטובים והמשתלמים ביותר ללקוחותינו ומספקים להם אפיק חיסכון זה.

כל האמור לעיל כפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה ובכפוף לכל דין

צחי ברגר

מנהל תחום ביטוח חיים ופנסיה 
סלולארי: 2986*

טופס יצירת קשר

השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

או חייגו 2986* מכל טלפון

קבלו את כל העדכונים החשובים על הביטוח והפיננסים שלכם

הצטרפו עוד היום למגזין אמנון גור והשארו מעודכנים בכל עת לגבי שינויים בביטוחים השונים, המלצות על המוצרים החמים , ושירות מותאם לצרכי הביטוח שלכם. משתלם להיות מעודכנים עם אמנון גור, סוכנות הביטוח המובילה בישראל.