תוכנית חיסכון

תוכניות חיסכון או בשמו האחר פוליסות חיסכון הן נדבך משמעותי בכלכלת הבית של כל משק בית בישראל. הן מאפשרות רכישות גדולות ומוכנות לטווח ארוך.
יותר ויותר אנשים מעדיפים היום לפתוח תוכנית חיסכון אצל חברת ביטוח ולא בבנק, בשל הייתרונות הרבים: נזילות מלאה ללא קנסות, פטור מתשלום דמי משמרת, פטור מתשלום מסים שונים, ודמי ניהול מוקטנים.

בתכניות אלה ניתן לבצע השקעות קטנות באופן יחסי, להבדיל מניהול תיקים הדורש השקעה של מאות אלפי שקלים. בנוסף, בעוד השקעה ישירה במניות דורשת עמלת קניה ומכירה על כל פעולה, הפעולות בתוכניות אלה הן ללא עמלה.

הפוליסות גמישות ומותאמות להעדפות ומטרות הלקוח, אם מדובר בחיסכון לילדים, חיסכון לקניית דירה, לפנסיה וכד'. ישנם מסלולים שונים, הנבדלים זה מזה ברמת הסיכון לעומת הסיכוי לתשואה, גובה ההפקדה החודשית, משך זמן ההפקדה ועוד. בנוסף, אם במהלך תקופת החיסכון מחליט הלקוח לעבור למסלול אחר, הוא יכול לעשות זאת באופן מיידי וללא תשלום מס רווחי הון, להבדיל מקרנות נאמנות.

לאחר פתיחת פוליסת החיסכון, הכסף המושקע מתחיל לעבוד. לעומת קרנות נאמנות שלהן יש זכות לשנות את מדיניות ההשקעה, חברות הביטוח מחויבות להשקיע את תוכניות החיסכון שלהן באופן שאליו התחייבו בפתיחת תכנית החיסכון, מה שאומר שהשליטה במדיניות ההשקעה נמצאת אצל הלקוח, ולא אצל החברה. 

אנו באמנון גור סוכנות לביטוח מבינים את החשיבות של חיסכון לעתיד. אנו דואגים להציע את המסלול המתאים באופן אישי לכל לקוח, ומקפידים להעמיד לרשות לקוחותינו שירות אדיב ויעיל, לצד השקעה מקצועית וניהול אחראי של תכניות חיסכון. כך אנו מעניקים ללקוחותינו שקט נפשי בידיעה שחסכונותיהם מושקעים בתבונה.

כל האמור לעיל כפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה ובכפוף לכל דין

צחי ברגר

מנהל תחום ביטוח חיים ופנסיה 
סלולארי: 2986*

טופס יצירת קשר

השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

או חייגו 2986* מכל טלפון

קבלו את כל העדכונים החשובים על הביטוח והפיננסים שלכם

הצטרפו עוד היום למגזין אמנון גור והשארו מעודכנים בכל עת לגבי שינויים בביטוחים השונים, המלצות על המוצרים החמים , ושירות מותאם לצרכי הביטוח שלכם. משתלם להיות מעודכנים עם אמנון גור, סוכנות הביטוח המובילה בישראל.