ביטוח חיים
צחי ברגר
מנהל תחום ביטוח חיים ופנסיה
סלולרי: 050-5522822
אימייל: Zachi@amnongur.co.il
שם:
טלפון:
אימייל:
נושא הפניה:
קרן פנסיה
תוחלת החיים הממוצעת בישראל עולה וכיום חיים כ-12-15 שנים בממוצע אחרי גיל הפרישה. המציאות הזו מחדדת את הצורך בקרן פנסיה שתאפשר להזדקן בכבוד.
קרן פנסיה כוללת בתוכה שלושה רכיבים: חיסכון, פנסיית שארים וביטוח אבדן כושר עבודה. ניתן לקבוע איזה רכיב הוא הדומיננטי יותר בפוליסה, בהתאם לרצון הלקוח.
רכיב החיסכון הינו פשוט ביותר. במהלך כל תקופת העבודה מפריש החוסך אחוז מסוים מהכנסתו ומשקיע אותה בקרן הפנסיה שלו. לאחר גיל הפרישה מקבל החוסך קצבה חודשית לשארית חייו. אישנם מגוון מסלולים המאפשרים לחוסך להחליט איזה אחוז להפריש ממשכורתו ובאיזו רמת סיכון.

פנסיית שארים מאפשרת לשאריו של החוסך להמשיך לקבל קצבה חודשית גם לאחר מותו, עד יום מותם. כך מבטיחים את עתידם הכלכלי. רווקים ללא ילדים יכולים להצהיר שאינם מעוניינים ברכיב זה וכך להוריד את מחיר הפוליסה.

ביטוח אבדן כושר עבודה מאפשר לאדם שאיבד את יכולתו לעבוד מסיבה כזו או אחרת להתקיים מקצבה חודשית.

אנו באמנון גור סוכנות לביטוח מבינים את החשיבות של תכנון הפנסיה שלך. אנו דואגים להציע את המסלול המתאים באופן אישי לכל לקוח, ומקפידים להעמיד לרשותו שירות אדיב ויעיל, זאת לצד השקעה מקצועית וניהול אחראי של קרנות הפנסיה. כך אנו מעניקים ללקוחותינו שקט נפשי בידיעה שעתידם הפיננסי מובטח ומטופל בצורה הטובה ביותר.


כל האמור לעיל כפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה ובכפוף לכל דין