ביטוח אלמנטרי פרטי
ערן דורון
מנהל תחום אלמנטרי פרטי
טלפון: 03-6142121 שלוחה 2532
סלולרי: 054-2164411
אימייל: erand@amnongur.co.il
שם:
טלפון:
אימייל:
נושא הפניה:
ביטוח נסיעות לחו"ל
נסיעה לחו"ל לחופשה או למטרה עסקית כזו או אחרת, עשויה להפוך מאירוע מרגש וזכור לטובה, לאירוע מסובך אשר עלול להסתיים בהפסדים כספיים משמעותיים. 
ביטוח נסיעות לחו"ל מאפשר לטוס בראש שקט. אם דואגים מבעוד מועד לכיסוי האפשרויות של תאונה, מצב בריאותי פתאומי ולא צפוי או פגיעה ברכוש הנלווה – אין סיבה לדאגה.

לכל אזרח יש זכות לקבל טיפול רפואי על פי חוק, אך החוק הזה חל אך ורק בתוך גבולות מדינת ישראל. ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה את המבוטחים בזמן שהותם מחוץ למדינה. הביטוח מכסה, בין היתר, הוצאות על אשפוז, תרופות, טיפולי חירום שונים, קיצור או ביטול נסיעה, אובדן או נזק למטען האישי, פגיעות עקב תאונה ועוד.

ניתן לכלול בפוליסה גם כיסויים ביטוחיים מיוחדים, כגון משלחת איתור וחילוץ מהארץ, כיסוי להחמרה במצב רפואי קיים, וכיסוי עבור פעילות ספורט אתגרי. חשוב להתאים את תנאי הביטוח לצרכיכם הספציפיים, המושפעים מגיל הנוסע, מצבו הבריאותי, יעד הנסיעה, מטרתה ומשך השהייה.

אנו באמנון גור סוכנות לביטוח נהנים מניסיון רב שנים בטיפול בפוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל מאפשר לנו "לתפור" את החליפה המדויקת המתאימה לצרכי כל נסיעה, ולקבל שירות יעיל, מקצועי ומהיר.

לקבלת מחיר ולרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, לחץ כאן


כל האמור לעיל כפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה ובכפוף לכל דין