ביטוח אלמנטרי פרטי
ערן דורון
מנהל תחום אלמנטרי פרטי
טלפון: 03-6142121 שלוחה 2532
סלולרי: 054-2164411
אימייל: erand@amnongur.co.il
שם:
טלפון:
אימייל:
נושא הפניה:
ביטוח רכב
ביטוח רכב
רכב הוא רכוש שחשוף בכל רגע למגוון נזקים ופגיעות, ולכן חשוב לוודא שיש ביטוח רכב שמספק כיסוי מלא לכל התקלות שעלולות להתרחש. יש שלושה סוגי ביטוח רכב – חובה, צד ג' ומקיף.
  • ביטוח חובה – ביטוח המבטח נזקי גוף לנהג, לנוסעי הרכב ולהולכי רגל. ביטוח זה מחייב על פי חוק את כל כלי רכב הנעים בכבישים. במקרה של תאונה בה מעורבים נפגעים בגוף, נהגים שנוהגים ללא ביטוח חובה עלולים לשלם הוצאות כספיות גדולות על טיפול רפואי ואשפוז.
  • ביטוח צד ג' – פוליסת המכסה מקרים של גרימת נזק לרכושו של אחר, בעקבות שימוש ברכב. הביטוח לא מכסה את הנזקים לרכב של הנהג/ת.
  • ביטוח מקיף – פוליסה רחבה המכילה כיסויים עבור שורה של נזקים לרכב ולצד ג', ועל כן מומלצת לכל בעל רכב בארץ. עיקרי הנזקים בכיסוי בפוליסה זו הם:
  1. אירועים בלתי צפויים, כמו התנגשות, התהפכות, אש או תאונה מכל סוג
  2. גניבה ונזקים שנגרמו בעקבותיה
  3. נזקי טבע
  4. מעשי זדון
  5. נזקים שנגרמו לצד ג' בעקבות תאונה
כאשר רוכשים ביטוח רכב חשוב לוודא שאמצעי המיגון הנדרשים לפי הפוליסה תואמים את המצב הקיים, שהביטוח נרשם על דגם הרכב המדויק, ומה הן הרחבות והשירותים המתקדמים של הפוליסה. חשוב גם לזכור כי תוספות ושיפורים ברכב יש לבטח בנפרד.

אנו באמנון גור סוכנות לביטוח, מהסוכנויות המובילות בארץ בתחום זה, מבטיחים ללקוחותינו הן מחירים תחרותיים ותנאי כיסוי נרחבים, והן שירות זמין ואישי על ידי אנשי מקצוע מהטובים בתחום. המטרה שלנו היא שכל אחד ואחת מלקוחותינו יהיו בטוחים שבמידה ותתעורר בעיה הם יהיו מוגנים בצורה הטובה ביותר, עם כמה שפחות בירוקרטיה.


כל האמור לעיל כפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה ובכפוף לכל דין