אני מאמין
שם:
טלפון:
אימייל:
נושא הפניה:
אני מאמין
סוכן הביטוח הוא אחד האנשים הראשונים אליו פונה כל אדם ברגעים בעלי משמעות גדולה חייו: ברגעים החשובים, המרגשים, הקשים והשמחים. אלה הם תמיד רגעים אישיים, ועל כן על סוכן הביטוח להיות אמון ואמין, מוסרי ומסור, מקצועי, אחראי ושירותי.

כך אנו מאמינים באמנן גור סוכנות לביטוח, וכך אנו פועלים מזה כשלושה עשורים. המסר הזה מלווה אותנו בין אדם לחברו לעבודה, בין נותן שירות ללקוח, ובין המעסיק לעובדים.

הערך החשוב ביותר באמנון גור סוכנות לביטוח הוא השירותיות. כל לקוח ולקוח חשובים לנו, ואנו מתחייבים לתת לכל אחד מהם מענה מידי, מהיר, מקצועי, אמין ושקוף. אנו דואגים לקבל את המיטב עבור לקוחותינו מחברות הביטוח על פי תנאי השוק בכל נקודת זמן, דואגים לעדכנם באופן תדיר בנעשה בתיקם, וכמובן – דואגים שהפוליסות יגיבו בעת הצורך. לשם כך איננו חוסכים במאמצים אל מול חברות הביטוח.

על מנת שלקוחותינו יקבלו את השירות הטוב ביותר, אנו נוהגים בשיטה של שיתוף פעולה מלא בין כל מחלקות הסוכנות, כדי שדבר לא ייפול בין הכיסאות. לעולם איננו לוקחים כמובן מאליו את היותו של אדם או חברה לקוח שלנו, ואנו דואגים תמיד לוודא שהוא שבע רצון מכל האספקטים של השירות אותו אנו מספקים.
מדי רבעון אנו עורכים סקר מדגמי אקראי בקרב לקוחותינו, לשם בדיקה אובייקטיבית של שביעות רצונם מהטיפול והפקת לקחים. כך אנו דואגים לשפר ולהשתפר באופן מתמיד.

אנחנו תמיד כאן– עבורכם!